Chcete zažít duchovní odpočinek a soustředění?

poličany 2Pojeďte s námi letos v září na již tradiční duchovní cvičení Unie katolických žen, letos opět  do kláštera sester trapistek Naší Paní nad Vltavou v Poličanech!

I tentokrát exercicie pořádáme opět na svátek sv. Václava, tedy přesně od 27.9. do 1.10. 2016. S duchovním vedením P. Josefa Čunka, SJ, prožijeme   společně 4 dny v krásném pokojném prostředí, v mlčení, s promluvami a meditacemi.

Přijet je možno už v úterý 27. večer, tedy na večeři,odjezd bude v sobotu         1. října po obědě. Můžete se zúčastnit celého pobytu, nebo přijet jen na část. Cena 450.- Kč za den zahrnuje ubytování v jedno- až dvoulůžkových pokojích a tři jídla (snídaně, oběd, večeře). Celý den je volný přístup do kaple i do klášterního kostela, je možno se zúčastnit denních modliteb sester.                    V klášterním obchúdku lze zakoupit výrobky českého mi mateřského italského kláštera (pečivo, zavařeniny, přírodní kosmetiku, drobné votivní předměty).
Přihlašujte se, prosím, co nejdříve na mailovou adresu Koronthalyova@seznam.cz, počet míst je omezen a je nutno zorganizovat případnou dopravu.

Výbor UKŽ

Chcete se vyjádřit k tématu? Přidejte váš názor.

Přidat komentář

*
Statistical data collected by Statpress SEOlution (blogcraft).