Rubrika ‘Naše pobočky’

Fotogalerie: Svátek matek ve farnosti

Podívejte se, jak pobočka Unie katolických žen v Karviné oslavila Svátek matek. V rámci nedělního posezení nechybělo vystoupení dětí z místní mateřské školy či taneční vystoupení dětí z dětského domova Srdce.                      

Fotogalerie: Svátek matek v Novém domově

IMG_4592

O tom jak probíhal Svátek matek, který naše kolegyně z pobočky v Karviné pojaly jako bezpochyby velmi záslužnou návštěvu domova seniorů, svědčí nejen několik následujících fotografií, ale i veskrze originální popis této události nepostrádající formu téměř básnickou: V domově za babičkami jsme byly , harmonikáře s sebou vzaly. K těm krásným písničkám donesly jsme jim […]

Pobočka Karviná

náměstí s nápisem-fin2

Pobočka v Karviné je nejmladší pobočkou Unie katolických žen. Byla založena v květnu 2012. Členky pobočky spolupracují s domovem důchodců v Karvinné a s místní KDU-ČSL. Rovněž se aktivně zapojují do činnosti farnosti, např. při oslavách svátku matek. A na svá setkání příležitostně zvou zajímavé hosty. Pobočka také pořádá zájezdy.

Pobočka České Budějovice

4-Ceske Budejovice-new

Pobočka v Českých Budějovicích je jednou z nejstarších poboček Unie katolických žen. Její členky se, mimo jiné, starají o kněze v kněžském domově. Podílejí se také na údržbě českobudejovické katedrály. Pobočka UKŽ v Českých Budějovicích dlouhodobě spolupracuje s německou ženskou organizací KFD.

Statistical data collected by Statpress SEOlution (blogcraft).